IRAN BUILDEX

İran inşaat sektörü İran’ın toplam GSMH’sının %9 unu oluştururken bu da yıllık 35 milyar dolara denk gelmektedir. Nüfusta gerçekleşen artış trendleri de düşünüldüğünde Iran malzeme, ekipman ve mühendislik hizmetleri pazarında verimli bir yatırım zemini oluşturmaktadır.

İran’ın önümüzdeki 5 yıl içerisinde en hızlı gelişen ilk 5 ülkeden biri olması bekleniyor. Petrol ve doğal gaz kaynaklarında dünya sıralamasında olan Iran sıcak para akışı ile de dikkat çeken ülkelerden. Ekonomik yaptırımlar dolayısı ile içe dönük bir pazar olan İran, teknoloji ve ürün çeşitliliğindeki eksikliğini gidermek için yeni firmaları bekliyor. Ekonomik yaptırımların azalması, İran pazarının dışarıya açılması ve İran’ın Batı ile olan iyileştirmeleri de Yapı ve İnşaat sektöründe bölgenin ihtiyacı olan yeni teknoloji ve ekipmanların ülkeye girmesinde kolaylık sağlıyor.

Türkiye ise coğrafi konumunun da büyük avantajı ile bu büyük pazara girmekte en avantajlı ülke. 24 - 27 Şubat 2017 tarihlerinde Pyramids Grup Fuarcılık ve M&T tecrübesi ile düzenlenecek olan İran Buildex yerel ve uluslararası binlerce ziyaretçinin katılımı ile gerçekleşecek.

ZİYARETÇİ FORMU

NEDEN KATILMALISINIZ?

İran’ın genişleme ve modernleşme yatırımları ve alt yapı çalışmaları her geçen gün önem kazanıyor. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde yapı sektöründe beklenen %6.1 büyüme ile İran en hızlı gelişen ilk 5 ülkeden biri olacak. İran Buildex ise İran pazarına girişte yapı ve inşaat sektöründeki en doğru proje.Katılımcı Profili

NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ ?

İran pazarını daha yakından tanıma, yeni iş fırsatları yakalama, yeni işbirlikleri kurma, yeni ürünler ve son teknolojileri doğrudan gözlemleme, ürünleri karşılaştırarak analiz etme, en yeni teknolojiler ve son trendlerden haberdar olma olanağı gibi sayısız fırsatı, sektöre yönelik tüm ihtiyaçlarınızın karşılanacağı bu eşsiz ticaret ortamında yakalama şansını kaçırmayın.


Ziyaretçi Profili

IRAN BUILDEX

İran uluslararası Yapı- İnşaat Fuarı 25-28 Şubat 2017- Tahran Uluslararası Fuar Alanı

Fuar Hakkında

FUAR HAKKINDA

Fuar Adı:İran Uluslararası Yapı-İnşaat Fuarı
Tarih:24-27 Şubat 2017
Fuar Alanı:Tahran Uluslararası Fuar Alanı, Tahran/İran
Organizatör:Pyramids Grup Fuarcılık, M&T

Otel Ekipmanları ve Teknolojileri Pavilyonu OTEL EKİPMANLARI VE TEKNOLOJİLERİ PAVİLYONU

HAKKINDA

Hakkında:Otel Ekipmanları ve Teknolojileri Pavilyonu
Tarih:24-27 Şubat 2017
Fuar Alanı:Tahran Uluslararası Fuar Alanı, Tahran/İran
Organizatör:Pyramids Grup Fuarcılık A.Ş.

İran'da 30 yıldan uzun bir süredir yerli otellerin hakimiyetinde olan turizm sektörü, şimdi potansiyeli ve artan ziyaretçi sayısı ile uluslararası otel zincirlerinin ilgisini çekiyor. Bu bağlamda hareketlenen sektörde yeni iş bağlantıları kurarken bir adım önde olmak ve sektörün nabzını tutmak isteyenler İran Uluslararası Otel Ekipmanları Ve Teknolojileri Fuarı’nda de bir araya geliyor.

Ziyaretçi Profili

Katılımcı Profili

ZİYARET GÜNLERİ

24

Şubat 2017, CUMA

25

Şubat 2017, CUMARTESİ

26

Şubat 2017, PAZAR

27

Şubat 2017, PAZARTESİ

YERİNİZ HAZIR

IRAN BUILDEX

İran uluslararası Yapı- İnşaat Fuarı 25-28 Şubat 2017- Tahran Uluslararası Fuar Alanı

SOSYAL MEDYA & GALERİ

FACEBOOK'DA IRAN BUILDEX

MEDYA PARTNERLERİ

IRAN BUILDEX

İran uluslararası Yapı- İnşaat Fuarı 25-28 Şubat 2017- Tahran Uluslararası Fuar Alanı

İLETİŞİM

MERKEZ OFİS

Kucukbakkalkoy Mah. Kocasinan Cad.Gumrukcu Sok.No.8 34750 Atasehir-Istanbul/Turkey

+90 216 575 28 28 (PBX)

+90 216 575 11 01-02

info@pyramidsfair.com

İRTİBAT BİLGİLERİ

Aşağıdaki formu doldurarak bize her zaman ulaşabilirsiniz.